System modelowania i druku 3D

W dniu 19 listopada 2019 roku firma Ostmarcraft Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie w ramach projektu pn „Wprowadzenie nowej gamy produktów do oferty Ostmarcraft Sp. z o.o. poprzez zakup usług doradczych w zakresie innowacji.”, w ramach „poddziałania 2.3.1 Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP”.
3 marca 2020
W dniu 11.12.2020 roku firma Ostmarcraft Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie w ramach projektu pn: „Opracowanie i przygotowanie prototypu modelu innowacyjnego urządzenia masującego w przedsiębiorstwie Ostmarcraft Sp. z o. o.” w ramach poddziałania 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP
11 grudnia 2020

System modelowania i druku 3D

Witam, drodzy Państwo zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej systemu modelowania i obsługi druku 3D. Założeniem systemu jest usprawnienie procesów jakie aktualnie zachodzą w firmie. System ma wspomóc w obsłudze indywidualnych zleceń od Klientów oraz zautomatyzować zachodzące procesy. Jego modułowa budowa pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów i dopasowanie go ściśle do potrzeb Klienta. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość uruchomienia wersji testowej – nieodpłatnie, celem poznania funkcjonalności systemu.