PRODUKUJEMY Z MATERIAŁÓW NATURALNYCH
STAREGO DREWNA, STALI, SZKŁA

  • Loft, Industrial - to moje ulubione style, dzięki nim czuje się swobodnie. Uwielbiam lampy w tym stylu, połączenie metalu i w niektórych przypadkach drewna sprawia iż produkty otrzymują nie tylko drugie życie ale są po prostu idealne, cudowne i wspaniałe. Kocham ten styl, i wszystkim go szczeze polecam. ~Kerki
  • Drewno to mój ulubiony materiał, naturalny, ponadczasowy, elegancki, po prostu cudowny. Zawsze pasuje do każdej koncepcji, ociepla wnętrze i sprawia iż jest ono przytulne. Polecam produkty Ostmar-Craft, dzięki zakupowi kilu drobiazgów mój salon zmienił się zgodnie z oczekiwaniami i wszystkich zachwyca . ~Gert
  • Produkty OstMar-Craft to zestawienie tradycji z nowoczesnością. W naszych projektach dominują proste kształty i formy naznaczone odrobiną nonszalanckiej urbanistyki, dzięki czemu nabierają unikalnego charakteru i świetnie sprawdzają się przy urządzaniu wnętrz eklektycznych, nowoczesnych, vintage czy typu loft. ~DerS.

CO ROBIMY

Wykonujemy autorskie projekty oraz realizujemy indywidualne zlecenia na unikatowe meble oraz dodatki wyposażenia wnętrz.

Wszystkie produkty tworzone są z dbałością o szczegóły i naciskiem na wykorzystanie jak najwięcej wtórnego materiału. Dzięki ręcznej obróbce i swej niepowtarzalności stanowią małe dzieła sztuki.

NASZA FIRMA

Cechami wyróżniającymi nasz asortyment jest unikalność i oryginalność oferowanych produktów.

Ostmar-Craft to Polska pracownia i producent unikatowych i designerski mebli o naturalnym i surowym charakterze, przy czym wyjątkowość naszych produktów wynika z wykorzystania do produkcji drewna pochodzącego z przeznaczonych do rozbiórki ponad 60 letnich zabudowań.